اقداماتی که لازم است شما پس از تعیین تاریخ جراحی انجام دهید:
۱-       پنج روز قبل از عمل مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند: آسپرین، پلاویکس، زالربان و مانند آن قطع شود.
۲-       یک روز قبل از عمل ناحیه جراحی بطور کامل شیو (اصلاح) شود.
۳-       یک روز قبل از عمل و ترجیحا" با شامپو آنتی باکتریال استحمام گردد.
۴-      یک روز قبل از عمل با همراه داشتن مدارک پزشکی ( مانند آزمایشات، عکس های رادیولوژی ،   و ..... ) کارت ملی به پذیرش بستری بیمارستان آتیه مراجع شود.
توجه داشته باشید که:
۱-      مشاوره های پزشکی لازم مانند قلب، داخلی و .... در بیمارستان انجام خواهد شد.
۲-      بعد از انجام عمل جراحی ممکن است لازم باشد طبق صلاحدید همکاران پزشک بیهوشی و یا قلب به بخش ویژه منتقل شوید.
۳-      شب بعد از عمل جراحی توسط همکار فیزیوتراپ با واکر راه اندازی خواهید شد.
۴-      روز بعد از جراحی یک نفر از دستیاران دکتر سرزعیم ( دکتر فیضی، دکتر امیدیان ، دکتر علیخانی ...) برای بررسی وضعیت بالینی و ارائه مشاوره و توضیحات پس از               عمل و نیز تجویز داروهای مورد نیاز و دستور ترخیص ، شما را ویزیت خواهند نمود.
در نظر داشته باشید که:
۱-      مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند: آسپرین، آپیراکس، آپیکسابان  و .... تجویز شده توسط پزشک و طبق دستور مصرف به شدت توصیه میشود.
۲-      لازم است تا یک هفته پس از عمل برای ویزیت و برداشتن پانسمان ناحیه جراحی شده در زمان تعیین شده به مطب مراجعه گردد.
۳-      لازم است تا سه هفته پس از جراحی جهت ویزیت مجدد و کشیدن بخیه در زمان تعیین شده به مطب مراجعه شود.
 
پس از ترخیص از بیمارستان و در طول دوران نقاهت برای پیگیری روند بهبودی و توانبخشی خود در صورت نیاز به مشاوره میتوانید از طریق شماره تلفن مشاوران پشتیبانی که شماره ایشان در اختیار شما قرار گرفته است ( تماس مستقیم و یا واتساپ ) موارد مربوطه را مطرح و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.
​​​​​​​

تا یکماه پس از جراحی درصورت بروز هرگونه مشکلات پزشکی حتی اگر مربوط به جراحی شما نباشد ، قبل از هر اقدامی و قبل از مراجعه به مراکز پزشکی و درمانی ابتدا از طریق شماره تماس پشتیبانی پزشکی که در اختیار شما قرار گرفته است ( تماس مستقیم و یا واتساپ ) تیم پزشکی دکتر سرزعیم را در جریان قرار دهید زیرا بسیاری از موارد با مشاوره تلفنی قابل رفع میباشد و در صورت نیاز به هرگونه پیگیری بیشتر راهنمایی خواهید شد.

به اطلاع میرسانیم که علیرغم اطلاع رسانی و ویرایش آدرس در گوگل ، متاسفانه آدرس قبلی مطب (خیابان دولت) هنوز حذف نشده است. تنها آدرس صحیح مطب شریعتی - یخچال می باشد.